KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14188066
nr 1418 8066
Gouache
Carl Schubert. Signerad, daterad 82. Bildmått: 44x28cm, yttermått inklusive ram: 62x44cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:54:05
12/9 22:39:01
350 kr
13/9 16:16:09
Gouache